אז מה זה Gifted?

Gifted הוא מיזם חברתי המאפשר לאנשים להתנדב למטרה הקרובה לליבם דרך כישוריהם האישיים או תחומי העניין שלהם, באופן פשוט ויעיל.

מה עומד מאחורי הרעיון?

ב Gifted אתם מתנדבים במה שאתם אוהבים ובתנאים שמתאימים לכם. אתם בוחרים את דרך ההתנדבות המתאימה לכם, את היקפה, את הטיימינג שלה ואת קהל המטרה שלה ומציעים אותה כGift.  ברגע שהגיפט יעלה לאוויר, ימצא אותו מי שצריך ויצור ויצור בקשה דרך האתר.

במה שונה Gifted מאתרי התנדבות אחרים?

בשונה מאתרים אחרים, כאן אתם לא משבצים את עצמכם כמתנדבים לפרויקט קיים, אלא יוצרים את ההתנדבות שלכם בעצמכם ואתם מקבלים "תודות" על התנדבויות שיצאו לפועל.

מה אפשר לתת כ Gift?

כל דבר שאתם מוכשרים בו ויכול לסייע לאחרים. רוצים דוגמאות? בבקשה: זו יכולה להיות סדנת מדיטציה לנוער בסיכון, שיעורי גיטרה לילד אומנה, תספורת וגוונים לכלה חסרת אמצעים, ליווי תעסוקה למשפחות מעוטות יכולת או כל דבר אחר שיעלה על דעתכם... ובעיקר כל דבר שמסב לכם אושר.

ומה אתם מקבלים בחזרה?

קודם כל, המון סיפוק. גם מעצם הנתינה לאחר, וגם מאופן ההתנדבות, בתחום שאתם אוהבים. בנוסף, ורק אם תרצו בכך, תוכלו לקבל הכרה כגיפטרים בתחום שבחרתם, ולקבל פניות גם ממעסיקים פוטנציאליים או מהקהל הרחב.

 כאן אתם יוצרים את פרופיל העשייה החברתית שלכם

זה הלינקדאין של ההתנדבות. זה מתחיל ב Gift בודד, עם הזמן תקבלו תודות ואולי תצרו עוד גיפטים וכך פרופיל העשייה החברתית שלכם יגדל ויפרח.