top of page
תמונת רקע ראשי.jpg

סדנת מיינדפולנס בתנועה

מתנדב מטעם

giverId

הגיפט לא פעיל

שם ה-Gift

סדנת מיינדפולנס בתנועה

תיאור ה-Gift

׳בקשב הלב׳ מיינדפולנס דרך הגוף - רובנו שואפים להרמוניה,שקט אישי, אולי מחפשים לחיות חיים של משמעות, להיות במקום של הנאה ולא במקום של התפשרות על המוכר והידוע. רובנו גם שמענו, אולי התנסנו ומבינים את הערך של מיינדפולנס- מודעות קשובה. המיינדפולנס הוא כלי להבאת התודעה להיות ערה לכל מה שמתרחש ברגע הזה.
אל דרך המיינדפולנס אני מזמינה את הגוף(באדיפולנס)
הגוף מדבר אלינו כל הזמן ונותן לנו סימנים, אם נקשיב ונלך בדרך הגוף נמצא את הדרך אל נפש רגועה ואל המודעות הפנימית שרובנו שואפים לה. דרך של פיתוח מודעות לגוף, לתנועה וזרימה.
למה תנועה?
הגוף שלנו בנוי לתנועה, העצמות קשות וישרות אבל בינהם מפרקים ובין המפרקים רקמות חיבור וציפוי (פאשה) שמאפשר רכות ותנועתיות. למרות זאת, העידן הזה מוצא אותנו בישיבה רוב הזמן, מול המחשב, בנהיגה, במשרד ובלימודים. אנחנו הולכים ומתרחקים מהתנועה, מהחיבור הטבעי שלנו לטבע האנושי.
בשיטת המודעות לגוף, אנחנו נפתח את יכולת ההקשבה לגוף, את המודעות לחשיבות התנועה לחיים שלנו ואיך דרך התנועה וההקשבה לגוף, נוכל להקטין את העיסוק במחשבות טורדניות, נוכל לחבר יחד את העולם החושי שלנו והגוף, נהיה מחוברים בכל רגע לתחושות שעוברות בנו.

למי, איפה ומתי?

מבוגרים

גילאים

קהל רחב, חולים, בסיכון

למי

תל אביב, הרצליה, רמת גן, גבעתיים, אונליין

איפה

סדנה חד פעמית הארוך של כשעתיים וחצי שלוש

מתי

עדכן פרטי הגיפט
הצג גיפט באתר
הסתר גיפט
הפוך לזמין
הפוך ללא זמין
הקפץ גיפט למעלה

הגיפט הוקפץ בהצלחה

פניה למתנדב/ת - בקשת ה Gift

בכדי לשלוח בקשה למתנדב/ת יש להתחבר תחילה

משתמשים חדשים?

רישום מהיר

כבר רשומים?

כניסה

פניה למתנדב/ת - בקשת ה Gift

* תוכן הבקשה

להעתקה מהפניה האחרונה

יש להזין בקשה למתנדב/ת

קהל היעד

מיקום מבוקש

זמנים מועדפים

שם ארגון/עמותה/אחר

* שם המבקש

יש להזין את שמכם

Date

כבר שלחת בקשה לגיפט זה ב:

מייל

* טלפון 

יש להזין דואר אלקטרוני חוקי

יש להזין מספר טלפון

שליחת הבקשה

requestorUserId

בדקו את הודעות השגיאה על הטופס

שם 

שמי שרונה גיא, אני צלמת בוגרת בצלאל ותואר שני במדרשה לאמנות. עובדת עם נוער וסיכון וחינוך מיוחד. אל תוך מסלול זה של חיי נכנס מסלול הריקוד. לפני כ-20 שנה רקדתי ריקודי בטן, למדתי בארץ והתפתחתי בניו-יורק אצל מורה מצרי. לימדתי והופעתי בשנים אלו. העיסוק המקביל בצילום הפנה אותי למסלול אחר ולמשך כמה שנים עזבתי את הריקוד. בשנים אלו שלא רקדתי הגוף שלי עבר שינויים, מידי חורף הייתי חווה צואר תפוס ובדיקות הראו שיש לי בלט בכמה חוליות צואריות. הבנתי שאני צריכה לעשות מסלול לריפוי הגוף ולהפסקת הכאב והגוף התפוס. דרך חברה, גיליתי את שיטת ניה Nia. הלכתי לשיעור ניסיון והבנתי שמצאתי את הדרך חזרה לריקוד ותנועה. מרגע זה חוויתי הבנה שהחיים בתנועה של הגוף הם גם חיים בזרימה, הצלחתי להניע תהליכים בקלות, מחשבות וחששות שעצרו אותי בעבר לפני כל יוזמה, התגמדו. הגוף מדבר וכשאני שומעת את הסימנים, אני מגיעה לחיים בזרימה ותנועה. יחד עם המון כיף ושמחה.

quote

תודות שהמתנדב/ת קיבל/ה

(הגיפט חדש אז בנתיים אין כאן תודות)

28.04.2018

היה מהמם.  מדריכה מושלמת...................................................... 

ארגון

נעמה (שם המבקש)

thanks_noa2.jpg
bottom of page