אפשרות להצטרף להרצאות וערבי חברה שמתקיימים בחמישי ערב בחינם במיסטיקה רוחניות גרפולוגיה ופסיכולוגיה חיובית

בקשת גיפט - פניה למתנדב/ת

בכדי לשלוח בקשה למתנדב/ת יש להתחבר תחילה

משתמשים חדשים?

כבר רשומים?

תיאור ה-Gift

ניתן להצטרף בחינם לערבי חברה והרצאות מרתקות שאני מקיימת פעם בשבועיים בימי חמישי בערב לקהל הרחב. בנושא רוחניות, מיסטיקה, גרפולוגיה ופסיכולוגיה חיובית. שתי מטרות עיקריות: א. שדרוג באיכות החיים. מקסום המימוש בכל תחום. ב. העשרת מעגל החברים. יצירת קשרים חדשים.

למי, איפה ומתי?

מבוגרים

גילאים

קהל רחב, מיעוטי יכולת, חולים, בעלי מוגבלויות, בסיכון

למי

ראשון לציון והסביבה

איפה

ימי חמישי פעם בשבוע או פעם בשבועיים
20:00-21:00

מתי

שם 

קוראים לי אורית. נולדתי בחג האורים. שם משפחתי מנשה. מנשה אותיות נשמה. מאז שאני ילדה קטנה יש לי משיכה מטורפת להבין את משמעות החיים, לגלות את רזי קיומם, ולהבין כיצד אפשר למקסם את המתנה שקבלנו באופן הטוב ביותר. המחשבות הללו הפכו אותי למה שאני. מאז שאני ילדה קטנה אני מתקשרת. אחת שמצליחה לראות מעל מה שמורגש פיזית בחמשת החושים. לראות עבר הווה ועתיד של אנשים שאיני מכירה. אני עוסקת במיסטיקה ברוחניות. גרפולוגית בכירה חזקה מאד. מרצה מנוסה מנחת אירועי חברה. כל חיי אני מתנדבת עבור קהילות המוגדרות כקהילות עם צרכים מיוחדים. בא לי לפתוח את הלב לרבבות רבות של אנשים שאינם נמצאים תחת קטגוריה מסויימת והיו רוצים להרים את עצמם למקום הרבה יותר גבוה ומצולח בחייהם. לקבל כלים, רעיונות, עצןת טיפים לשיפור ייעול מקסום איכות החיים. לכולם מגיע. לא לכל אחד יש את האפשרות לקבל. אני מאמינה שכולנו אחד. ממש כמו גוף האדם. יש אינטרס לכל אחד לתרום למען הכלל כי הכל חוזר למען הכלל. בדיוק כמו שראות מספקות חמצן לכל גוף האדם ולא רק לעצמן. האמת הן מספקות הרבה יותר לאחרים מאשר לעצמן.
אני מאד אשמח לבית מארח באופן קבוע עבור המיזם. אפשר גם כיתת לימוד/ חדר אירועים או כל חלל אחר מחבק חם ורחב הכולל שירותים ומיזוג.
מדובר על פעם בשבוע או פעם בשבועיים. יום חמישי. 20:00- 21:00 באופן קבוע.
ניתן להתרשם בפייסבוק. אני מנהלת קבוצה שנקראת - מיסטיקה רוחניות ופסיכולוגיה חיובית.
ערוץ ביוטיוב - מיסטיקה רוחניות ופסיכולוגיה חיובית.
יש המון מידע באינטרנט תחת השם - אורית מנשה
יש קבוצה בניהולי בפייסבוק שמספקת תקשור חינם - לכל שאלה תשובה.

quote

תודות 

גיפטד ע"ר - התנדבות בישראל