* לא זמינ/ה בתקופה זו *

הרצאה: הפרטיזן שמכר את חלקת היער שלו - פרונטלי

בקשת גיפט - פניה למתנדב/ת

* תוכן הבקשה

להעתקה מהפניה האחרונה

יש להזין בקשה למתנדב/ת

קהל היעד

מיקום מבוקש

זמנים מועדפים

Date

כבר שלחת בקשה לגיפט זה ב:

שליחת הבקשה

בדקו את הודעות השגיאה על הטופס

שם ארגון/עמותה/אחר

* שם המבקש

מייל

יש להזין את שמכם

* טלפון 

יש להזין דואר אלקטרוני חוקי

יש להזין מספר טלפון

requestorUserId

בקשת גיפט - פניה למתנדב/ת

בכדי לשלוח בקשה למתנדב/ת יש להתחבר תחילה

משתמשים חדשים?

רישום מהיר

כבר רשומים?

כניסה
עדכן פרטי הגיפט
הסתר גיפט
הצג גיפט באתר
הפוך ללא זמין
הפוך לזמין
הקפץ גיפט למעלה

הגיפט הוקפץ בהצלחה

giverId

תיאור ה-Gift

ההרצאה מציגה בצורה אישית מאוד, ציורית ותיאטרלית את הדרך שלי עם חברת הסטרטאפ על סף סגירה שקיבלתי, נקסטניין, ועד מכירתה בהצלחה לאחת מענקיות התעשיה, הוניוול, את הקשיים בדרך ואת מה שעזר להתגבר על הקשיים.

31 באוקטובר 2008. 5 אחר הצהריים. מועצת המנהלים של החברה מכונסת במשרד של אחת מהקרנות המשקיעות בחברה. האווירה קשה מאוד. העו"ד המנוסה בפירוק חברות, כיפה סרוגה נוטה לצד ראשו, וחצי מחולצתו מחוץ למכנסיים, מציג טיוטת פניה לבית המשפט לפירוק מרצון של החברה.

1 בספטמבר 2017. 11 בבוקר. כל העובדים מתכנסים בסלון החברה. החשאיות עבדה מעולה. חוץ משותפי הסוד לאף אחד אין מושג מה קורה. אני מנסה להתנהג כרגיל, אבל בפנים הלב פועם. הנה אני מתחיל לדבר ומספר על ההכרה וההצלחה שזכינו לה, במכירת החברה לחברה עולמית ענקית בתחום. זה קרה.

מבחינתי זהו סיפור על המאבק הפרטיזני להפוך את נקסטניין מחברה שהייתה בדרך אל הפח, לחברת מהפך. בדרך להוכיח שאני יכול להיות מנכ"ל של ארגון סטרט-אפי כזה, להציל אותו, ולקחת אותו להצלחה גדולה, אני נאלץ להשתמש בכל מה שיש לי, לעבור טרנספורמציות אישיות משמעותיות, ולבצע בחברה מהפכות אירגוניות ועסקיות. המרחק בין הצלחה לכישלון הוא דק כחוט השערה, ובסוף, מעבר לכל המאמצים שאני עושה בעזרת הצוות היקר שמסביבי, נדרשת גם סיעתא דשמיא, או מספיק מזל, תלוי במה אתה מאמין, כדי שההצלחה אכן תקרה.

תקוותי היא שמכירת החברה מהווה את אקורד הסיום בצורך שלי להיות פרטיזן שורד, ובתקווה המיותרת שלי להיות סופרמן. אבל כמו שאומרים: האדם מתכנן, ואלוהים צוחק...

למי, איפה ומתי?

נוער, מבוגרים, גיל הזהב

גילאים

קשישים, מיעוטי יכולת, חולים, בעלי מוגבלויות, בסיכון

למי

אזור השרון ואזור תל אביב

איפה

על פי תיאום.

מתי

הגיפט לא פעיל

שם 

אני תלפיון מחזור א, בוגר תואר ראשון בפיזיקה ומתמטיקה, ושני באלקטרוניקה, בוגר בית ספר לליצנות ומשחק, שנות נסיון רבות בהייטק, בפיתוח, שיווק, מכירות, ניהול והשקעות. במקביל עסקתי בליצנות ומשחק, ובאימון ומנטורינג, בהם אני מתמקד היום.

quote

תודות 

(הגיפט חדש אז בנתיים אין כאן תודות)

28.04.2018

היה מהמם.  מדריכה מושלמת...................................................... 

ארגון

נעמה (שם המבקש)

thanks_noa2.jpg